Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od do
Plakaty A3 (297x420 mm) - 130g
Plakaty A3 (297x420 mm) - 130g
szt.
Producent: Media Design
Cena: 3,64 zł (netto: 2,96 zł )
Kod produktu: PLA-A3-130

Plakaty Krosno – widoczna reklama Twojej firmy

Spośród tradycyjnych form marketingu plakaty reklamowe wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością. Jest tak z powodu ich powszechności, stosunkowo niskiej ceny oraz dużej dostępnej powierzchni, na której znajdują się treści. Plakaty budują oraz wzmacniają świadomość marki, informują o akcjach promocyjnych lub nowych kolekcjach w sklepie czy zachęcają do korzystania z oferty sklepu lub przedsiębiorstwa. Plakaty reklamowe są też wykorzystywane do promocji wydarzeń oraz eventów, zajęć pozalekcyjnych, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Ta wszechstronność tego typu materiałów marketingowych sprawia, że firmy i organizacje sięgają po nie bardzo często. W naszej drukarni w Krośnie możesz wydrukować dowolny plakat, który wykorzystasz w celach promocyjnych. Forma reklamy jaką są plakaty promocyjne ma bardzo szerokie zastosowanie. Tak naprawdę każdego dnia na każdym kroku spotykamy jakiś plakat promujący eventy i wydarzenia. Postery wiszą na tablicach ogłoszeń, ogrodzeniach, budynkach oraz wewnątrz lokali.

Projektowanie plakatów Krosno

Oprócz wydruku plakatów w Krośnie zajmujemy się także ich projektowaniem. Każdą grafikę przygotowujemy indywidualnie zgodnie ze specyfikacją i potrzebami klienta. Sięgamy po najnowsze i najmodniejsze rozwiązania, jednocześnie dopasowując projekt do branży oraz charakteru firmy. Dzięki temu stworzymy dla Ciebie świetne materiały reklamowe, które mogą pojawić się w miejscach publicznych, czyli wszędzie tam, gdzie każdego dnia przebywa wiele ludzi. Chętnie wprowadzimy też ewentualne zmiany w Twoich obecnych projektach. Plakaty reklamowe promujące Twoja firmę czy wydarzenie zostaną zauważone przez wiele osób, przez co znacznie wzrośnie świadomość marki czy eventu. Plakaty do druku są starannie przygotowywane, a projekt jest dopracowywany do momentu, aż nasz klient będzie w pełni zadowolony.

Kiedy zdecydować się na druk plakatów w Krośnie?

Plakaty reklamowe są najczęściej wykorzystywane do promowania konkretnych wydarzeń. Wtedy na posterze znajduje się nazwa eventu, zachęcająca grafika oraz niezbędne dane w postaci daty czy adresu. Plakaty mogą też promować otwarcie nowego sklepu czy punktu usługowego lub przedstawiać ofertę zajęć pozalekcyjnych albo szkoły. Często spotyka się też plakaty wyborcze zachęcające do głosowania na danego kandydata albo ogólne plakaty informacyjne. Powodów dla których można zdecydować się na wydruk plakatów w Krośnie jest bardzo wiele, a dzięki atrakcyjnemu projektowaniu możliwości są tak naprawdę nieograniczone.

Plakaty Krosno – co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej drukarni w Krośnie przygotowujemy plakaty reklamowe w pełnej gamie kolorystycznej w kilku formatach oraz drukowane na różnej gramaturze papieru (115g, 130g oraz 170g). Cena dostosowywana jest indywidualnie i zależy między innymi od zamówionej ilości sztuk oraz od tego, czy masz już gotowy projekt czy też skorzystasz z naszych usług projektowania graficznego. Im większy nakład przygotujemy, tym cena za jedną sztukę plakatu będzie niższa.

Oferujemy postery w następujących rozmiarach:

  • Reklamowy plakat B2 (500mm x 707mm)
  • Reklamowy plakat A3 (297mm x 420mm)
  • Reklamowy plakat A2 (420mm x 594mm)

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny projekt w dobrej cenie. Zadzwoń lub napisz już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl