Notesy reklamowe Krosno

Pośród szerokiej oferty gadżetów reklamowych stosunkowo dużą popularnością cieszą się notesy firmowe, które można wręczyć swoim klientom, kontrahentom, partnerom biznesowym oraz pracownikom w ramach pakietu powitalnego w firmie. Notesy z nadrukiem są bardzo praktyczne i często używane. Zapisuje się w nich najważniejsze informacje, krótkie notatki, daty spotkań, adresy, listy zakupów czy też plany na najbliższą przyszłość. Notes zawsze się przydaje i zdecydowanie warto mieć go pod ręką. Dlatego też wręczanie tego typu gadżetów reklamowych będzie świetną formą promocji dla każdej firmy, bez względu na jej rozmiar, branżę i rodzaj działalności.

Każdy z notesów firmowych może zostać oznakowany, co czyni z niego doskonały nośnik treści reklamowych, który niejako będzie także praktyczną wizytówką firmy. Bez wątpienia będzie ona towarzyszyć obdarowanym osobom w wielu miejscach, co jeszcze bardziej zbuduje świadomość marki.

Notesy z nadrukiem Krosno dopasowane do potrzeb

W naszej ofercie gadżetów reklamowych w Krośnie i okolicach znajdziesz kilkanaście modeli notesów z logo, dzięki czemu bez problemu wybierzesz model dopasowany do swoich potrzeb oraz do budżetu, którym dysponujesz. Największą popularnością cieszą się modele Vital oraz notesy z długopisem Eco wykonane z biodegradowalnych materiałów, które można poddać recyklingowi. Oba te notesy reklamowe dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych i na pewno spełnią Twoje wymagania. Możesz sięgnąć też po notatnik Lisboa, którego papierowa okładka ozdobiona jest przez kolorową gumkę. W takim samym kolorze jest też materiałowa zakładka używana do zaznaczania najważniejszych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Notesy firmowe Krosno

Oferujemy nie tylko notesy z nadrukiem, ale także karteczki indeksujące w różnych wariantach. Takie karteczki są bardzo przydatne w pracy, biurze oraz w szkole, dzięki czemu idealnie sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Można przykleić je w wielu miejscach – na ekranie monitora, na biurku, szafce czy właśnie wewnątrz notesu, co pozwoli na bardzo dobrą organizację notatek. Różne kolory małych karteczek indeksujących doskonale sprawdzają się do rozdzielania zapisków i pozwalają na zachowanie porządku.

Oczywiście każdy notes reklamowy w postaci zbioru karteczek indeksujących może być odpowiednio zaznakowany. W tym celu zazwyczaj korzystamy z tampodruku, który pozwala nam na szybkie wykonanie nawet dużego nakładu.

Notesy z logo Krosno – co jeszcze może się na nich znaleźć?

Logotyp to oczywiście jeden z najważniejszych elementów służących do identyfikacji wizualnej marki. To właśnie dlatego firmy często decydują się na umieszczanie go na gadżetach reklamowych obok nazwy przedsiębiorstwa. Takie działanie wpływa na budowanie wizerunku marki w świadomości odbiorców. Dlatego też notes z logo to zdecydowanie coś, co należy rozważyć. Notes jest jednym z większych gadżetów reklamowych, dlatego też treści na jego powierzchni może być stosunkowo dużo, albo może mieć ona duży rozmiar.  Oprócz logotypu warto zawrzeć też dane adresowe firmy, numer telefonu oraz stronę www. Takie działanie pozwoli na bardzo dobrą identyfikację firmy oraz odróżnienie jej na tle konkurencji. Przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu, tak aby jak najlepiej spełnić Twoje indywidualne potrzeby. Dzięki temu w każdym momencie przed ostateczną realizacją możesz wprowadzać zmiany do projektu.

Sprawdź naszą ofertę notesów reklamowych, a na pewno się nie zawiedziesz.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl