Projektowanie

Projektowanie graficzne Krosno

Komunikacja wizualna i identyfikacja wizualna są bardzo ważnym elementem w strategii firmy. Logo, storna internetowa oraz materiały internetowe stworzone przez grafika dotrą do szerokiego grona odbiorców, dlatego warto zadbać o nie już na samym początku tworzenia firmy.

Dzięki naszym kompleksowym usługom projektowania graficznego w Krośnie możesz liczyć na obsługę na najwyższym poziomie oraz projekty nawiązujące do najnowszych trendów w biznesie i w świece grafiki tradycyjnej oraz cyfrowej. 

 

W skład naszej bogatej oferty usług projektowania graficznego wchodzi:

Projektowanie logotypów – logo to jeden z najważniejszych elementów służących identyfikacji wizualnej każdej marki. Twoje logo znajdzie się na Twojej stronie internetowej, wizytówkach czy oferowanych przez Ciebie gadżetach reklamowych. Zaprojektujemy dla Ciebie optymalne logo, które będzie nawiązywać do Twojej branży oraz świadczonych usług, pozwoli na Twoją łatwą identyfikację i wyróżni Cię na tle konkurencji. 

Projektowanie księgi znaku – do zaprojektowanego logo dołączymy księgę znaku, czyli pewnego rodzaju instrukcję obsługi, jak takie logo powinno być używane. W dołączonej księdze znaku znajdziesz informację o tym, jak zbudowane jest logo, co oznaczają jego poszczególne elementy, jakie ma wymiary, co zrobić, aby dobrze się skalowało i wyglądało dobrze na różnych obszarach, jakie zastosowaliśmy czcionki i kolory oraz z jakimi kolorami nie należy go łączyć. Dzięki temu Twoje logo będzie dobrze prezentować się wszędzie tam, gdzie chcesz je umieścić.

Projektowanie szablonów www – strona internetowa to cyfrowa wizytówka firmy i warto zadbać o to, żeby była jak najbardziej atrakcyjna. Rozwój Internetu i technologii oraz wprowadzanie wciąż nowych rozwiązań pozwala na tworzenie dynamicznych szablonów stron internetowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale także przyciągają wzrok aspektem wizualnym. Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny szablon strony www dopasowany do charakteru Twojej firmy oraz Twoich potrzeb, dzięki czemu Twoja strona będzie bardzo atrakcyjna dla każdego użytkownika.

Projektowanie materiałów marketingowych – każda firma prędzej czy później będzie musiała przeprowadzić kampanię reklamową. Aby była ona skuteczna, trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie materiały marketingowe. Zaprojektujemy dla Ciebie między innymi wyjątkowe wizytówki, ulotki, broszury, banery, billboardy czy katalogi. Dzięki nim Twoja reklama dotrze do szerokiego grona odbiorców, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Nasze projekty możesz umieszczać zarówno w sieci jak i zdecydować się na ich drukowaną formę.

Projektowanie piktogramów i infografik – już wielokrotnie udowadniano, że komunikacja wizualna jest znacznie skuteczniejsza od tej w formie tekstu. Informacja przekazana za pomocą obrazu jest dla nas prostsza w odbiorze oraz szybsza w interpretacji, dzięki czemu łatwiej przyswajamy komunikat. Dodatkowo nasz wzrok zdecydowanie bardziej skupia się na obrazie niż na słowie pisanym. Dlatego oferujemy również usługi projektowania piktogramów i infografik. Obie te formy komunikacji wizualnej szybko i skutecznie trafią do Twoich klientów i odbiorców oraz z pewnością zostaną lepiej zapamiętane, niż blok tekstu.

Rebranding – w pewnym momencie firma może dojść do wniosku, że czas na zmiany. Zdecyduje się wtedy na lekkie odświeżenie swojego wizerunku albo na poważną transformację, która wpłynie na jej funkcjonowanie. Zajmujemy się rebrandingiem wizualnym, a więc pomagamy w odnowieniu albo całkowitej zmianie logo, identyfikacji wizualnej marki oraz materiałów marketingowych. Dzięki naszym działaniom firma zyskuje nowe oblicze, które wciąż jest spójne z jej dotychczasowym wizerunkiem, tak aby wciąż była kojarzona przez dotychczasowych klientów.

 

Projektowanie logo Krosno

Twoje logo to jedna z pierwszych, jeżeli nie pierwsza rzecz, którą będą dostrzegali Twoi klienci. Pojawi się na Twojej stronie internetowej, wizytówkach, banerach oraz innych reklamach Twoich usług. Być może będą nim też oznakowane Twoje produkty. Będzie nieodłącznie i długotrwale kojarzone z Tobą jako firmą i przedsiębiorcą.

Na odpowiednie logo składa się wiele aspektów. Kształt, kolor, rozmiar, zastosowana czcionka – wszystko to wpływa na odbiór obrazu i może bardzo szybko zdecydować o sukcesie albo porażce.

Tworzenie logotypu wymaga od jego projektanta odpowiedniego przygotowania, dlatego zajmuje stosunkowo dużo czasu. Osoba projektująca Twoje logo musi mieć przynajmniej kilka dni, aby zebrać wszystkie potrzebne informacje, jak na przykład branża, w której się obracasz, Twoja grupa docelowa, Twoje produkty i usługi, Twój przekaz, stosowane przez Ciebie kolory oraz to, jak chcesz się zaprezentować na rynku. Wszystkie te informacje zostają zebrane w jedną całość, a następnie projektant wyciąga z nich esencję Twojej firmy i zmienia ją na obraz.

Wiele początkujących firm niejako lekceważy istotną funkcję, jaką pełni logo w strategii całej firmy i albo w ogóle z niego rezygnuje, albo decyduje się na wykonanie go samodzielnie w podstawowym programie graficznym. Jest to duży błąd, który już na starcie może kosztować firmę bardzo wiele. Logo, które jest po prostu jakimś nieobrobionym obrazkiem z przypadkowo dobraną czcionką wygląda amatorsko i może wręcz negatywnie odbić się na całym Twoim biznesie i Twojej marce. Natomiast dobrze zaprojektowane logo stworzone przez profesjonalistów znających się na swoim fachu pokaże twój profesjonalizm i to, że można Ci ufać już od samego początku.

Bogate doświadczenie pozwala naszym specjalistom na stworzenie logo, które trafi do odpowiedniej grupy odbiorców i zamieszka w ich świadomości na bardzo długi czas. Każde logo powinno być unikalne i nie do pomylenia z żadną inną firmą. Dlatego odpowiednio zbadamy Twoją konkurencję, aby sprawdzić panujące trendy oraz mieć pewność, że Twoje logo będzie wyjątkowe.

Podsumowując, dzięki naszym usługom projektowania logotypów możesz liczyć na:

  • profesjonalne i atrakcyjne wizualnie logo, które będzie idealnie pasować do Twojej firmy
  • odpowiednią analizę branży, grupy docelowej i Twojej konkurencji
  • dobrane do projektu czcionki, kolory i kształty
  • indywidualne podejście do każdego klienta, słuchanie Twoich uwag i robienie korekt do momentu pełnej satysfakcji z Twojej strony 

 

 

Projektowanie księgi znaku Krosno

Raz zaprojektowane logo nie zawsze będzie prezentować się tak samo w różnych miejscach, czasami trzeba je odpowiednio zmodyfikować. Pomoże w tym księga znaku, którą dla Ciebie przygotujemy.

Po otrzymaniu gotowego projektu to klient będzie decydował, gdzie logo się znajdzie, ale tak naprawdę nie wie, gdzie i w jakiej formie będzie prezentować się najlepiej. Jest niejako zostawiony sam sobie i jeżeli nie zna zasad projektowania graficznego albo jeżeli estetyka nie jest dla niego ważnym aspektem, może popełnić błędy, które będą go dużo kosztować. Chcemy, aby tych błędów było jak najmniej albo żeby w ogóle nie miały miejsca.

Korzystając z naszych usług projektowania graficznego w Krośnie możesz liczyć nie tylko na dobrze zaprojektowane logo, ale też na cały zestaw wskazówek i wytycznych dotyczące tego, jak logo ma być stosowane aby jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Taki właśnie zbiór, zazwyczaj składający się z kilku stron, to tak zwana księga znaku. W dobrze zaprojektowanej księdze znaku projektant Twojego logo powie Ci, jak masz go używać. Jest to poradnik, w którym zawarte są między innymi informacje techniczne o projekcie, a więc rozdzielczość grafiki, zastosowana paleta kolorów czy użyty krój czcionki. Dzięki tym informacjom unikniesz wszelkich wpadek, jak na przykład rozmazania, rozciągnięcia czy łączenia z niepasującymi kolorami.

Księga znaku powstaje po to, aby wizerunek firmy i jej identyfikacja wizualna były jak najbardziej spójne we wszystkich sytuacjach. Nawet najlepiej zaprojektowane logo oraz akcje promocyjne mogą ponieść porażkę, jeżeli postanowisz samodzielnie wprowadzać do grafiki jakieś zmiany, jak na przykład zmiana kolorów, rozdzielczości albo czcionki. Klient, który jest już przyzwyczajony do danego logotypu może wtedy poczuć się zdezorientowany albo nawet nie rozpoznać, że patrzy na logo danej firmy, na co Ty zdecydowanie nie możesz sobie pozwolić.

W zaprojektowanej przez nas księdze znaku znajdziesz: opis znaczenia poszczególnych elementów logo, opis budowy logo, zastosowaną kolorystykę, pole ochronne znaku, użytą typografię, proponowane warianty oraz przykłady prawidłowego i nieprawidłowego użycia logo.

 

 

 

Projektowanie identyfikacji wizualnej Krosno

Zajmujemy się również kompleksowym przygotowaniem identyfikacji wizualnej dla naszych klientów. Razem z Tobą określimy, jakiej kolorystyki powinna używać Twoja firma, jakich używać czcionek oraz jakie materiały marketingowe wybrać, aby jak najlepiej wypromować przedsiębiorstwo. Wszystko to zdecydowanie wpływa na wizerunek Twojej firmy oraz pozwala na utrwalenie się w świadomości klientów.

Taka koncepcja graficzna marki działa na Twoją korzyść i pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji. Pozwala także na prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych w różnych kanałach oraz dotarcie do coraz to nowych klientów.

Projektowanie identyfikacji wizualnej jest bardzo istotnym krokiem w przypadku zakładania firmy. Niektórzy całkowicie o niej zapominają, co powoduje później różne problemy oraz gorączkowe i nieprzemyślane działania. Już na początku warto pomyśleć o tym, jak będzie wyglądać logo, dokumenty firmowe, druki, foldery, wizytówki a także oznakowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne stosowane w biurach oraz na budynkach. Każdy z tych elementów musi być spójny i zawierać takie same kolory, układ elementów graficznych oraz czcionki.

Nasze usługi z zakresu projektowania identyfikacji wizualnej oferujemy nie tylko dla firm, które dopiero wchodzą na rynek, ale także dla przedsiębiorstw z ugruntowaną pozycją, które chcą odświeżyć wizerunek i przeprowadzić tak zwany rebranding. Dzięki nam możesz liczyć na wyróżnienie się na tle konkurencji, lepszą rozpoznawalność, spójność działań marketingowych, a także oszczędność czasu i pieniędzy.

 

 

 

Projektowanie infografik Krosno

Im coś jest łatwiejsze w odbiorze, tym szybciej to przyswajamy. Nic tak dobrze nie sprawdzi się w przypadku przekazania informacji klientom, usługobiorcom albo użytkownikom, jak właśnie piktogramy i infografiki, które dla Ciebie zaprojektujemy.

Piktogramy w XX wieku są już nieodłącznym elementem w marketingu, identyfikacji wizualnej firm, oprogramowaniu komputerowym, interfejsach użytkowników różnych aplikacji. Muszą być odpowiednio zaprojektowane oraz przemyślane, tak aby dobrze wyrażały to, co chcesz przekazać.

Największą zaletą infografik jest to, że potrafią przekazać dużo często skomplikowanej treści za pomocą jednej, prostej grafiki, którą zrozumie każdy. Dodatkowo są atrakcyjne wizualnie i bardzo łatwo je zapamiętać. Można zastosować je do dosłownie każdej dziedziny życia, czy to nauki i medycyny czy porządków domowych i malowania paznokci. Dzięki naszym usługom projektowania infografik Twoja kampania reklamowa, akcja informacyjna czy artykuł na blogu staną się bardziej atrakcyjne dla klientów oraz użytkowników Internetu.

Jakie są tworzone przez nas piktogramy i infografiki?

  • biorą pod uwagę nadawcę oraz odbiorcę komunikacji wizualnej oraz kontekst, w którym będą używane
  • są atrakcyjne wizualnie oraz dopasowane do stylu oraz kolorystyki Twojej firmy
  • są proste w interpretacji
  • są unikalne dla Twojej firmy, co wynika z przeanalizowania Ciebie jako przedsiębiorcy, Twojej branży oraz Twojej konkurencji
  • nadają się do stosowania zarówno w sieci, jak i w druku

 

Projektowanie wizytówek i ulotek Krosno

Materiały marketingowe to podstawa większości kampanii reklamowych. Wszelkiego rodzaju wizytówki, ulotki, broszury, banery, billboardy, katalogi czy gadżety reklamowe doskonale służą do dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców i zaprezentowanie swoich produktów czy usług w atrakcyjny sposób.

Zaprojektujemy dla Ciebie doskonałe i ciekawe materiały marketingowe, które pozwolą odnieść Ci sukces na rynku. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który z uwagą śledzi najnowsze trendy i wie, jakie rozwiązana sprawdzają się najlepiej. W zależności od Twojej branży oraz oczekiwań, stworzymy przyciągające uwagę materiały reklamowe, które doskonale spełnią swoje zadanie, a także wzmocnią Twoją identyfikację wizualną na rynku.

Jednym z podstawowych materiałów marketingowych, które możemy dla Ciebie zaprojektować są z pewnością wizytówki. Umieścimy na nich nazwę Twojej firmy, logo oraz dane kontaktowe i linki do stron internetowych. Każda projektowana przez nas wizytówka jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta oraz, jeżeli zachodzi taka potrzeba, konsultowana pod względem układu i stosowanej grafiki. Zaproponujemy Ci wizytówkę dostosowaną do Twojej branży, a pod względem graficznym będą one bardzo profesjonalne i nowoczesne.

Projektowane przez nas materiały marketingowe to także reklamy wielkoformatowe, jak billboardy czy banery. To doskonała forma reklamy, która można zastosować w przestrzeni miejskiej, gdzie trafi do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Dołożymy wszelkich starań, aby projekt billboardu albo banneru zadowolił Cię w stu procentach i godne reprezentował Cię na ścianach budynków czy na specjalne do tego przeznaczonych powierzchniach.

W naszych usługach projektowania materiałów marketingowych znajduje się także tworzenie gadżetów reklamowych. Są one bardzo często wykorzystywane przez wiele firm, które oferują je swoim klientom i zainteresowanym osobom na konferencjach, spotkaniach biznesowych, targach branżowych oraz podobnych eventach. Nasze projekty graficzne możemy umieścić między innymi na koszulkach, notesach, parasolkach, kubkach termicznych, piłkach plażowych, elementach odblaskowych oraz wielu innych przedmiotach, które posłużą do promocji Twojej firmy.

Materiały drukowane możesz wręczać Twoim klientom osobiście, dzięki czemu wpłyniesz pozytywnie na swój wizerunek. Zaprojektowane przez nas ulotki i katalogi doskonale przedstawią Twoje produkty i usługi, a do tego same w sobie będą prezentować się bardzo atrakcyjnie.

 

 Projektowanie ulotek i wizytówek

 

Rebranding Krosno

Prowadzisz kampanie reklamowe już od dłuższego czasu, ale chcesz w nich coś zmienić albo wprowadzić nowe produkty i usługi? Zdaj się na nas. Świeże podejście do tematu pozwoli na zastosowanie nowych rozwiązań, na które Ty albo grafik, z którym współpracujesz jeszcze nie wpadliście.

Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe projekty i przeprowadzone akcje marketingowe i powiemy, co można zmienić albo ulepszyć. Dokładnie przeanalizujemy Twoją branżę oraz grupę docelową i stworzymy projekty materiałów marketingowych najwyższej klasy. Zaprojektujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, ulotki, katalogi, banery, billboardy oraz inne materiały promocyjne. Zgłoś się do nas, a my powiemy Ci dokładnie, jakie są nasze możliwości.

 

Co cechuje nasze usługi projektowania graficznego?

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który nie boi się wyzwań i  ambitnych projektów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i konsultujemy projekt na każdym etapie powstawania. Słuchamy uwag i się do nich stosujemy, a nad projektem pracujemy tak długo, aż nasz klient będzie w stu procentach usatysfakcjonowany. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu grafiki i projektowaniu, a nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług.

Jesteśmy na bieżąco z trendami i nowinkami, które odpowiednio stosujemy w naszych projektach. Analizujemy także branże naszych klientów i ich grupy docelowe, tak aby zawsze być na czasie i stosować optymalne rozwiązania.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl