Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od do

Katalog

Katalog
Katalog

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Do uzgodnienia

Cena: 55,00 zł (netto: 44,72 zł )
szt.

Katalogi reklamowe Krosno

Każda firma chce przyciągać jak największą liczbę klientów, ponieważ dzięki temu może liczyć na większą sprzedaż i zyski. Aby to osiągnąć, trzeba zaprezentować ofertę z jak najlepszej strony i w atrakcyjny sposób. Idealnie w tym celu sprawdzą się katalogi ofertowe, które wciąż należą do grona najpopularniejszych form reklamy tradycyjnej. Dobrze zaprojektowane katalogi reklamowe nie tylko przedstawiają ofertę i produkty, ale same w sobie mogą stanowić bardzo profesjonalną wizytówkę każdego przedsiębiorstwa, które je wybierze. Atrakcyjny katalog pomoże też w wyróżnieniu się na tle konkurencji, dzięki czemu firma zyska nowych klientów oraz uznanie tych już istniejących. Dlatego też jeżeli zależy Ci na budowaniu pozytywnego wizerunku na rynku lokalnym, postaw na druk katalogów reklamowych już dziś. Możesz korzystać z nich podczas wizyt klientów w biurze, zabierać je ze sobą na delegacje i spotkania biznesowe, a także wręczać zainteresowanym osobom na targach branżowych.

Katalogi produktowe i ofertowe Krosno

Każda firma zajmująca się sprzedażą produktów i usług powinna móc szybko i łatwo zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom. Katalogi ofertowe mogą mieć różną formę i zawartość. Najprostsze wersje służą do krótkiego zaprezentowania działalności firmy, czego celem jest zbudowanie świadomości marki. Znacznie bardziej rozbudowane są katalogi produktowe, w których znajdziemy przegląd wszystkich towarów oferowanych przez firmę lub też zbiór najpopularniejszego i najczęściej wybieranego przez klientów asortymentu. Jeszcze inną funkcję będą pełnić katalogi reklamowe zawierające aktualne promocje oferowane przez firmę. Do tego dochodzą jeszcze katalogi służące jako baza firm, katalogi naukowe, katalogi adresowe, katalogi alfabetyczne i wiele innych.

Zalety druku katalogów ofertowych w Krośnie

Przede wszystkim przedsiębiorstwo, które posiada swój katalog reklamowy jest postrzegane jako bardzo profesjonalne. Można by wręcz powiedzieć, że katalog nadaje swego rodzaju prestiżu, który z kolei przekłada się na większe zainteresowanie. Katalog ofertowy w formie fizycznej zwraca uwagę oraz pozwala na wyróżnienie się na tle innych ofert. W Internecie znaleźć można setki firm, które można dowolnie porównywać, jednak sięgnięcie po papierowy katalog znacznie zaoszczędzi klientowi jego cenny czas, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu będzie mieć wszystko w jednym miejscu w przystępnej formie.

Projektowanie katalogów Krosno

Katalog ofertowy powinien być atrakcyjny wizualnie. W końcu jego głównym zadaniem jest przedstawienie asortymentu oraz zachęcenie do zakupu. Dlatego też bardzo ważne jest posiadanie dobrego projektu katalogu, który już sam w sobie będzie zachęcający. Nasze doświadczenie w zakresie projektowania graficznego pozwala nam na przygotowywane doskonałych katalogów dla naszych klientów. Stosujemy najlepsze rozwiązania i najnowsze trendy, jednocześnie dbając o spójność wizerunku i komunikatu reklamowego przedsiębiorstwa.

Katalogi szyte i klejone

W naszej ofercie druku katalogów prezentujemy dwie opcje: katalog szyte oraz katalogi klejone. Pierwsza propozycja przypomina w swoim wyglądzie standardowy zeszyt i będzie najbardziej odpowiednia dla broszur o niewielkiej liczbie stron z uwagi na możliwości techniczne. Natomiast katalogi klejone sprawdzą się w przypadku obszernych katalogów. Są one bardzo estetycznie wykonane oraz wytrzymałe, co na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl