Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nadruki na koszulki Krosno

Jak sprawić, aby reklama Twojej firmy każdego dnia docierała do szerokiego grona odbiorców? Wybrać koszulki z logo jako gadżet promocyjny przedsiębiorstwa! To niezwykle praktyczny i modny upominek dla klientów, który na pewno się przyda. Koszulki z nadrukiem są nieodłącznym elementem w garderobie wielu osób i lubią mieć w swoim posiadaniu przynajmniej kilka sztuk. Dlatego też wręczając taki gadżet możesz mieć pewność, że zostanie on przyjęty z entuzjazmem. Nadruki na koszulki mogą mieć różną formę: proste grafiki i teksty w jednym kolorze, wersje wielokolorowe a także t-shirty z wielokolorowymi zdjęciami. Pozwala to na tworzenie bardzo ciekawych kombinacji oraz sposobów na promocję, obok których trudno przejść obojętnie. Koszulki reklamowe mogą występować w wielu kolorach, dzięki czemu bez problemu można dobrać je do barw stosowanych przez firmę, co tworzy spójną całość.

Koszulki z nadrukiem Krosno

Chcesz, aby wizerunek Twojej firmy był jak najbardziej profesjonalny oraz kreowała się jako przedsiębiorstwo godne zaufania? Wystarczy, że wyposażysz Twoich pracowników w koszulki z logo, a będzie to doskonałe posunięcie. T-shirty są przewiewne i wygodne, a więc idealnie nadadzą się do pracy w różnych warunkach. Najczęściej noszą je pracownicy magazynowi, ale coraz częściej koszulki firmowe z logo można spotkać też w restauracjach, kawiarniach, sklepach różnego rodzaju czy w punktach obsługi klienta.  Dzięki nim klientowi bardzo łatwo jest zidentyfikować pracownika, którego chce poprosić o pomoc.

Jeżeli Twoja firma bierze udział w targach branżowych lub w targach pracy na uczelniach, koszulki z nadrukiem przydadzą Ci się nie tylko do wręczania zainteresowanym osobom, ale także jako strój pracowników obsługujących stoisko.

Nadruk na koszulki Krosno

Na t-shirtach z nadrukiem może znaleźć się nie tylko logo lub treści reklamujące Twoją firmę. Mogą być to także treści promujące jakieś wydarzenia, eventy czy nawet okazje z życia prywatnego. Koszulka z nadrukiem będzie wręcz chodzącą reklamą, którą dostrzeże wiele osób. To między innymi dlatego te gadżety promocyjne są tak bardzo popularne wśród firm i często wybierane w celach marketingowych.

Bardzo dużą zaletą koszulek reklamowych jest ich cena. Stosunek kosztów do skuteczności takiej formy promocji jest bardzo korzystny. Tym bardziej, że im więcej sztuk zamówisz, tym cena będzie niższa.  Na pewno nie musisz obawiać się, że Twoje pieniądze pójdą na marne – nie bez powodu koszulki firmowe z logo od lat nie schodzą z czołowych miejsc na liście najpopularniejszych gadżetów reklamowych.

Koszulki reklamowe w naszej ofercie

Agencja Reklamowa Media Design w asortymencie posiada wiele różnych koszulek reklamowych, na które możemy nanieść różne nadruki. Najpopularniejsze są standardowe bawełnianie t-shirty z krótkim rękawem, ale oferujemy także koszulki polo z nadrukiem czy modele na szelkach i ramiączkach. Oferujemy koszulki damskie, męskie i dziecięce w różnych kolorach. W zależności od przesłanego do nas projektu nadruki na koszulkach bawełnianych wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu z wykorzystaniem folii flex. Obie te metody dają doskonałe rezultaty. Napisy i grafiki są wyraziste i odporne na spieranie oraz działanie czynników zewnętrznych. Natomiast do znakowania poliestru wykorzystujemy sublimację, która świetnie sprawdza się w przypadku zaawansowanych projektów składających się z wielu kolorów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty na koszulki z logo w Krośnie i okolicach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl